O firmie

Nasza Firma powstała w 2014 roku i od początku jej działania przyświeca nam cel stabilnego rozwoju, stąd także nazwa Firmy zapożyczona od łacińskiej nazwy Dębu ( Quercus ), który jak wiemy rośnie powoli ale bardzo stabilnie.

Od początku działalności zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii, w pierwszych latach szerzej, a teraz specjalizując się w kierunku pomp ciepła i instalacji wodnych związanych ze studniami głębinowymi w tym uzdatnianiem wody.

Nasza kadra cały czas się powiększa, a stabilność zatrudnienia pozwala na ciągłe poszerzanie kompetencji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych uprawnień. Jako Firma w zakresie instalacji pomp ciepła możemy pochwalić się uzyskanymi certyfikatami nadawanymi poprzez uznane instytucje jak m.in. EUCERT czy UDT.

Dzięki naszym inwestycjom w ostatnich latach zbudowaliśmy do Państwa dyspozycji infrastrukturę w postaci bazy magazynowo biurowej, narzędzi oraz specjalistyczny park pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn dedykowanych najtrudniejszym zadaniom w naszym zakresie działania, dzięki czemu nie straszne nam są strome podjazdy do domów letniskowych, odległe inwestycje czy grząskie tereny budów. We własnym zakresie wykonujemy kompletne instalacje z wykopami, przewiertami techniką diamentową, zagęszczaniem gruntu, zgrzewaniem metodą elektrooporową czy łączeniem metodą zaciskową. Posiadamy także własne zapasy stacjonarne i mobilne najczęściej używanych urządzeń oraz materiałów co znacząco wpływa na jakość i czas realizacji powierzonych zadań.

Zważając na powyższe, zostaliśmy docenieni przez już bardzo wielu naszych zadowolonych Klientów, ale również importerów pomp ciepła czy pomp głębinowych, których jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami w zakresie sprzedaży, serwisu i uruchomień.

Nasze usługi

Galeria

Copyright @ 2023. Quercu.