W naszej ofercie systemów wentylacyjnych znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne urządzenia dla wykonania wentylacji mechanicznej w budynkach jednorodzinnych,

Oferujemy Centrale wentylacyjne renomowanej marki z wymiennikami krzyżowymi i przeciwprądowymi, dla systemów wentylacji domów jednorodzinnych ale także basenów, pensjonatów i budynków użyteczności publicznej,

Oferujemy także Gruntowe wymienniki ciepła płytowe marki oraz rurowe marki .

Posiadamy również w naszej ofercie gruntowe rurowe wymienniki ciepła Firmy , tym samym dla każdego budynku i lokalizacji jesteśmy w stanie zaoferować najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Nasza oferta nie kończy się jednak wyłącznie na urządzeniach, na Państwa życzenie dostarczymy na Państwa budowę kompletny system wentylacji wraz z kanałami, rozdzielaczami, tłumikami, anemostatami i innymi koniecznymi elementami.

Każdy budynek jest inny dlatego kompletne systemy dobieramy indywidualnie, a montaż poprzedzony jest dedykowanym projektem którego koszty w przypadku zakupu urządzeń w naszej Firmie pomniejszą ich cenę – Projekt GRATIS!

Posiadamy w ofercie centrale i rekuperatory od najmniejszych do największych, z wymiennikami krzyżowymi i przeciwprądowymi:

iko-pro

MISTRAL PRO

Rekuperatory z wymiennikiem przeciwprądowym i automatycznym bypassem

iko-smart

MISTRAL SMART

Rekuperatory kompaktowe z wymiennikiem przeciwprądowym

iko-max

MISTRAL MAX

Centrale klimatyzacyjne z pompą ciepła

iko-bsr

MISTRAL BSR

Rekuperatory basenowe

iko-duo

MISTRAL DUO

Rekuperatory z podwójnym wymiennikiem i automatycznym bypassem

iko-m

MISTRAL

Rekuperatory z wymiennikiem krzyżowym

iko-p

MISTRAL P

Rekuperatory podwieszane

Dla powyższych central możemy Państwu zaproponować dostosowany do Państwa oczekiwań gruntowy wymiennik ciepła marki PROVENT – GEO idealnie współpracujący z centralami MISTRAL.

Wypowiedź producenta:

„Gruntowy wymiennik ciepła GWC PROVENT-GEO stworzyliśmy, by wykorzystywał darmową energię geotermalną i współpracował z energooszczędnymi układami wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła MISTRAL. Gruntowy wymiennik ciepła zakopany na odpowiedniej głębokości pod powierzchnią ziemi, ma za zadanie wstępnie ogrzać powietrza zimą, co znacznie obniża koszty eksploatacyjne. Zapewni to optymalną pracę rekuperatora podczas ostrych mrozów. GWC PROVENT-GEO ochłodzi i osuszy powietrze latem, przez co można zdecydowanie poprawić mikroklimat wewnątrz pomieszczeń zapewniając uczucie przyjemnego chłodu.”

Taki wymiennik w zależności od Państwa potrzeb możemy zamontować pod budynkiem (pomiędzy fundamentami) lub w jego pobliżu.

provent

 

Do rozprowadzenia powietrza nawiewanego i wywiewanego oferujemy system VENTIFLEX®, jest to system kanałów wentylacyjnych, skrzynki rozprężne, rozdzielacze oraz dodatkowe elementy umożliwiające budowę dowolnego układu wentylacji wywiewnej lub nawiewno-wywiewnej.

vistral

 

Zalety systemu Ventiflex®:

– wysoka sztywność przewodów Ventiflex® – umożliwia zalewanie ich w stropie lub w wylewce,

– połączenia na uszczelkach EPDM – ułatwia instalację i zapewnia szczelność,

– niewielka średnica kanałów Ventiflex® – daje nowe możliwości prowadzenia przewodów w sposób nieinwazyjny dla pomieszczeń,

– powłoka antystatyczna, przeciwgrzybiczna i antybakteryjna – zapewnia dostarczanie czystego i świeżego powietrza,

– bardzo dobre właściwości akustyczne i izolacyjne – komfort,

– dzięki elastyczności możemy rozprowadzić przewody uzyskując niewielkie straty ciśnienia na instalacji – ekonomiczność i wydajność.

Dostawa

Szczegółowe informacje o dostawie znajdą Państwo tutaj