Pompa gruntowa CTC w promocji

Promocja QUERCU na pompę gruntową marki CTC!

Nie czekaj na jesienną zwyżkę cen, zamów już dziś pompę gruntową dla Twojego domu.

TERAZ TYLKO

69,9 tys. PLN brutto*

*Warunki promocji:

Przedmiotem promocji jest montaż w jednorodzinnym budynku mieszkalnym Pompy gruntowej marki CTC typ Eco Heat 406 o mocy W35 i B0/5/10 (EN14511) 5.90 / 6.81 / 7.21 [kW] nr katalog 586610001 wraz z pojedynczą pionową sondą w odwiercie do 100mb głębokości.

Warunkiem skorzystania z promocji jest łącznie:

dostępność jednostki z zakładanej do promocji puli/ilości urządzeń,
zakwalifikowanie budynku Klienta do promocji przez specjalistę Quercu w zakresie zapotrzebowania danego budynku na ciepło, ciepłą wodę użytkową, kompatybilności z układem grzewczym, warunkami geologicznymi i prawnymi terenu oraz innymi istotnymi czynnikami mającymi wpływ na możliwość i koszty wykonania instalacji. Firma Quercu może odmówić wykonania instalacji bez podawania przyczyny.
Złożenie zamówienia i wpłata zaliczki powinna nastąpić w czasie trwania promocji. Promocja obowiązuje do końca lipca 2023 lub wyczerpania puli dostępnych urządzeń.
Korzystającym z promocji może być wyłącznie osoba fizyczna (występująca w charakterze konsumenta) zlecająca montaż pompy ciepła w budynku jednorodzinnym będącym jej własnością oraz odwiert sondy i jej posadowienie w gruncie będącym jej własnością w zakresie umożliwiającym wykonanie koniecznych prac do realizacji zlecenia,

Jeśli w wyniku dokonaniu wizji lokalnej przez Specjalistę Quercu nie będzie możliwe zastosowanie promocji, Firma Quercu może przedstawić inne możliwe warunki montażu i wynikającą z określonego zakresu cenę.

Niniejszy opis promocji ma charakter informacyjny i jest jedynie zachęceniem potencjalnego Klienta do negocjacji. Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Nasze usługi

Galeria

Copyright @ 2023. Quercu.