Woda jest doskonałym rozpuszczalnikiem i dzięki temu dostarcza nam wielu ważnych minerałów niezbędnych do poprawnego funkcjonowania naszego organizmu, lecz niestety często ich zbyt duża zawartość w wodzie powoduje spore kłopoty.

Woda to źródło życia, ale niepożądane jego formy w wodzie w postaci np. bakterii Coli zdecydowanie nie są mile widziane. Zacieki na sanitariatach, mętność wody lub nieprzyjemny zapach to mogą i najczęściej w naszym regionie są efekty przekroczonych stężeń Żelaza i Manganu, których również chętnie byśmy uniknęli.

Niestety w przypadku wody ze studni powyższe problemy są bardzo częste, w przypadku studni głębinowych  i wody z wodociągu zdecydowanie rzadsze, ale mimo to się również zdarzają.

Nasza Firma w zawiązku z coraz większą specjalizacją w zakresie przyłączy wodnych i studni głębinowych, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom rozwiązania powyższych kłopotów rozszerzyła swoją działalność o filtry i stacje uzdatniania wody.

Hydrofornia z filtrem FeMn i lampą UV

Hydrofornia z filtrem FeMn i lampą UV

 

 

Posiadamy w ofercie stacje dla domków letniskowych,

domów jednorodzinnych,

ale także dla myjni samochodowych,

systemów nawadniania

i innych przemysłowych zastosowań.

 

Głowica programowalna Clack

Głowica programowalna Clack

 

 

 

 

 

Nasze stacje wyposażone są w zautomatyzowane

głowice sterujące procesem regeneracji złoża

filtracyjnego, dzięki temu użytkownik po montażu

praktycznie zapomina o dotychczasowym problemie

nie licząc prostej kontroli kwartalnej np. zasobnika soli.

 

 

Każda stacja jest dobierana indywidualnie do konkretnych potrzeb inwestora, a dobór odpowiedniej metody uzdatniania jest poprzedzony badaniami wody wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów w zakresie uzdatniania wody.

Jeśli masz kłopot z jakością wody w swoim domu zadzwoń, a odpowiemy jak można im zaradzić.